Menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Nas

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 1994 roku z chwilą otwarcia pierwszego sklepu stacjonarnego. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży elektroniki motoryzacyjnej, telewizji satelitarnej i naziemnej oraz elektroniki użytkowej jak i technicznej. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji. Produkty które sprzedajemy są testowane przez Nas zespół i w drodze selekcji, ostatecznie zostają wystawiane w naszych ofertach. Dostarczamy do naszych klientów tysiące sprawdzonych produktów miesięcznie.

Obecnie poszerzamy Naszą działalność o sprzedaż internetową. Tym samym w 2019 r. otworzyliśmy Allegro którego klienci doceniają Naszą jakość sprzedaży na bardzo wysokim poziomie. Otwarcie własnego sklepu internetowego pozwoli Nam na jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę cenową dla Naszych klientów. 

 

Punkt odbioru, siedziba sklepu internetowego znajduje się w centrum miasta na Placu 3 Maja 2/15 lokal znajduje się w tym budynku od początku założenia działalności i tym samym mamy do niego duży sentyment. W lokalu zlokalizowanym na Placu 3 Maja sprzedajemy również stacjonarnie podstawowe rozwiązania do telewizji naziemnej oraz satelitarnej. Stacjonarnie zajmujemy się w bardziej rozbudowany sposób sprzedażą Car Audio, Oświetlenia samochodowego, elektroniką samochodową oraz nawigacjami GPS głównie dla kierowców ciężarowych.

 

Ablewear Marcin Szczygielski
Plac 3 Maja 2/1
06-500 Mława
NIP:5691857928
tel. 609 219 925

 

Stacjonarnie jesteśmy znani jako Sklep Elektroniczny Szczygielski. Nasz sklep stacjonarny znajdujący się na Krasińskiego 4 w Mławie oferuje bardzo szeroką ofertę elektroniki zaczynając od oporników, bezpieczników czy przełączników kończąc na sprzęcie RTV, Przetwornicach samochodowych, Elektronice Motoryzacyjnej. Właśnie na ulicy Krasińskiego 4 sprzedaż prowadzi Janusz Szczygielski - założyciel rodzinnej firmy.

 

Sklep Elektroniczny Janusz Szczygielski
06-500 Mława
Krasińskiego 4
5690010437
tel: 603 173 822

 

 

Dlaczego My ? Sprawdź opinię o efinch.pl oraz Sklep Elektroniczny Szczygielski

 

Opinie Facebook

 

klikając tutaj zostaniesz przekierowany na stronę z opiniami na portal Facebook.

 

 

 

 

Opinie Google

 


klikając tutaj zostaniesz przekierowany na stronę z opiniami na portal Google.

 

 

 

Opinie Allegro

 

klikając tutaj zostaniesz przekierowany na stronę z opiniami na portal Allegro.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl